LOGO MEBELBOS

Нивини компанії МЕБЛІ БОС УКРАЇНА

Tiffany в новому кольорі

Tiffany в новому кольорі

Незабаром в магазинах партнерів Меблі Бос Україна колекція Tiffany в новому кольорі - каштан

Новий магазин в Ужгороді

Новий магазин в Ужгороді

Запрошуємо відвідати оновлену експозицію у м. Ужгород за адресою вул. Капушанська, 47, ТЦ Ніко, 2-й поверх магазин «Меблі плюс». Тут Ви зможете знайти нові колекції компанії МЕБЛІ БОС. Бажаємо всім гарних покупок.

Оновлення експозиції в Кам'янець-Подільському

Новий магазин в Тернополі

27 серпня у м. Тернопіль за адресою проспект Степана Бандери, 62 відбулося урочисте відкриття партнерського магазину МЕБЛІ БОС. Продукція компанії представлена широким асортиментом меблів для різних потреб та будь-яких вподобань. Там Вам нададуть професійну консультацію та 3D проектування віталень, дитячих, передпокоїв та інших кімнат.

Оновлена експозиція в Кам'янець подільському

Оновлена експозиція в Кам'янець подільському

Дорогі відвідувачі! Запрошуємо Вас відвідати оновлену експозицію компанії МЕБЛІ БОС в меблевому магазині «Краса» за адресою м. Кам’янець-Подільський, вул. Князів Коріатовичів, 25. Продукція компанії – це меблі для будь-якого приміщення дому чи офісу: спальні, вітальні, дитячі, передпокої, робочі кабінети.

Нова колекція Tiffany в Рівному

Нова колекція Tiffany в Рівному

Зустрічайте новинку Tiffany в салоні меблів «Меблева Кімната» за адресою м. Рівне, ТЦ «Арена», вул. Київська, 67. Колекція Tiffany – це класика, що завжди в моді. Ця колекція зробить Вашу вітальню яскравою, затишною і дуже просторою.

Нова колекція Olivia в Луцьку

Нова колекція Olivia в Луцьку

Колекція OLIVIA – це витончений смак та елегантність. Меблі найбільше зацікавлять любителів класики. Цікаве поєднання кремового кольору із дубом ancona надасть Вашому інтер’єру чудовий характер. Колекція вигідно вирізняється надійністю конструкції і зручністю у використанні. Дану колекцію Ви зможете побачити в магазині меблів «Меблева Кімната» за адресою м. Луцьк, ТРЦ «ПортCity» , вул. Сухомлинського, 1.