+38 (050) 339-72-73

Матрац Sleep&Fly OPTIMA жаккард

  • 2961.00грн. 3702.00грн.
  • торгова марка: emm
  • Модель: Sleep&Fly OPTIMA G
  • Наявність: під замовлення


В закладки порівняння

Наповнення ортопедичного матраца Sleep&Fly OPTIMA жаккард:

  • Чохол - тканина жаккард із мікрофіброю підвищеної міцності та вовною/ бавовною
  • Піна з масажним ефектом
  • Термоповсть
  • Пружинна система «Pocket Spring», скріплена по периметру рамкою із прокатної сталі
  • Євроборт із піни по периметру


Незнімний чохол матраса - тканина жаккард із мікрофіброю підвищеної міцності, що має м’яку текстуру, пропускає повітря, абсорбує та поглинає вологу, має ефект «зима-літо» та тривалий строк використання.

Піна з масажним ефектом - високоеластичний матеріал спеціально створений для покращення ортопедичної підтримки вашого хребта. Завдяки унікальній формі піна наділена корисними масажними властивостями, що сприяє правильному розподілу тиску на різні ділянки тіла, знімає напругу з судин, поліпшує кровообіг та загальне самопочуття під час відпочинку.

Термоповсть слугує бар’єром між пружинним блоком та м’якими шарами матраца, надає виробу додаткової жорсткості та пружності, забезпечує рівномірний розподіл навантаження по всій поверхні виробу. Використання цього матеріалу в складі матраца збільшує рекомендований термін його експлуатації.

Незалежні пружини «Pocket Spring» це коли кожна пружина в окремому текстильному мішечку та кожна пружина працює незалежно. Завдяки цьому  досягається висока точкова еластичність матраца та правильний розподіл навантаження тіла.Вся пружинна система скріплена по периметру рамкою із прокатної сталі.

Євроборт із піни по периметру - це борт із піни високої щільності, встановлений по периметру пружинного блока. Він призначений для додаткового укріплення країв матраца та попередження їх деформації. Завдяки застосуванню євроборта вдвічі збільшується міцність та жорсткість по периметру виробу, підтримується його правильна форма. Це подовжує термін використання матраца та гарантує його якісну експлуатацію.


Характеристика матраців:
Вид матраца пружинний блок «Pocket Spring»
Тип матраца двосторонній
Висота матраца 20 см
Матеріали піна, термоповсть, блок пружин «Pocket Spring»
Жорсткість першої сторони середньої жорсткості
Навантаження на спальне місце 130 кг
Жорсткість другої сторони середньої жорсткості
Тканина чохла жаккард
Зйомний чохол ні
Вологостійкий чохол ні
Зима/Літо да
Масажний ефект да
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре